Авторизація|

Навчальні плани для початкової школи затверджено

Навчальні плани для початкової школи затвердженоЗатверджено нові Типові навчальні плани початкової школи. Відповідно до наказу Міністерства освіти, молоді та спорту України, у дію вони вступатимуть поетапно.

Згідно з документом:

– у 1-х класах загальноосвітніх навчальних закладів нові плани впроваджуватимуться з 2012/2013 навчального року;

– у 2-х класах – із 2013/2014 року;

– у 3-х класах – із 2014/2015 року;

– у 4-х класах – із 2015/2016 року.

Типові навчальні плани містять інваріантну складову, обов'язкову для всіх ЗНЗ,  у якій передбачено додаткові години на вивчення предметів та курси за вибором.

За рахунок годин варіативної складової учні початкової школи матимуть можливість вивчати додаткові курси за вибором, зокрема: «Розвиток продуктивного мислення», «Риторика», «Абетка театрального мистецтва», «Ритміка», «Цікава економіка» та ін.

При визначенні гранично допустимого навантаження учнів в Типових навчальних планах враховані санітарно-гігієнічні норми та нормативна тривалість уроків: у 1-му класі – 35 хвилин, 2 - 4-х класах – 40 хвилин.

http://www.euroway.com.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці