Авторизація|

Вітаємо з перемогою!

22 червня 2011,Публікації » Новини

Вітаємо з перемогою!07.06.2011 року Апеляційним судом. м. Києва розглянута апеляційна скарга Управління Пенсійного фонду України на рішення Печерського районного в м. Києві суду від 22.04.2010 року у справі №2-а-236/10, згідно з яким дії Управління ПФУ щодо неврахування заробітної плати за основним місцем роботи старшого наукового співробітника НТУУ «КПІ» Кожаріна Ігора Дмитровича при призначенні та виплаті наукової пенсії визнано незаконними та зобов’язано відповідача здійснити перерахунок пенсії. Інтереси Кожаріна І.Д. у суді представляли юристи КМОППОіНУ.

Апеляційним судом м. Києва відмовлено у задоволенні апеляційної скарги Управління ПФУ, а рішення Печерського районного в м. Києві суду залишено без змін.

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України триматиме на контролі виконання рішення суду.

Текст ухавли Апеляційного суду м. Києва

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці