Авторизація|

Столиця вшановує пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни

22 червня 2011,Публікації » Новини

Столиця вшановує пам’ять жертв Великої Вітчизняної війни22 червня 2011 року Київ разом з усією Україною відзначатиме 70-річчя з дня початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

У рамках загальноміських заходів за участю перших осіб держави відбудеться покладання квітів до Могили Невідомого солдата та пам’ятника Івану Кожедубу в парку Вічної Слави. Розпочнеться «Ритуал пам’яті» о 9.00. О 10.00 пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни вшанують хвилиною мовчання.

Низка заходів відбудеться і в кожному районі столиці.

Зокрема, 22 червня о 12.00 в Деснянському районі передбачено проведення урочистої церемонії покладання квітів до Обеліску Слави в парку «Деснянський» (просп. Маяковського, 29). Також цього дня будуть приспущені державні прапори з чорними стрічками на будинках державних установ, підприємств та організацій району і проведено хвилину мовчання на вшанування пам’яті загиблих у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років шляхом зупинення на цей час роботи в органах державної влади, на підприємствах, в установах та організаціях (окрім тих, де встановлено безперервний режим роботи).

У закладах культури району пройдуть тематичні виставки, зустрічі та бесіди з читачами бібліотек.

22 червня у Шевченківському районі з 9.00 до 11.00, окрім участі в загальноміських заходах, відбудеться покладання квітів до Меморіалу пам'яті загиблим у Бабиному Яру, пам'ятного знака «Пам'ять заради майбутнього», пам'ятника загиблим у колишньому концтаборі «Сирецький», до пам'ятника Герою Радянського Союзу М.П.Кирпоносу за участю керівництва району, ветеранів Великої Вітчизняної війни, представників трудових колективів, громадськості, молоді, військовослужбовців.

11 липня 2011 року в районі відбудеться екскурсійна поїздка ветеранів-оборонців Києва, мешканців Шевченківського району до місць оборони міста з покладанням квітів до пам'ятних знаків та врученням подарунків учасникам поїздки.

У Дніпровському районі столиці передбачено проведення «ритуалів пам’яті» біля пам’ятника «Жінці у Великій Вітчизняній війні» і «Кургану Безсмертя» у парку культури та відпочинку «Перемога», зустрічей районної влади з ветеранами оборони столиці України.

Відбудеться також V районний туристично-краєзнавчий зліт «Іскри дружби». Ветеранам Великої Вітчизняної війни присвячується». Дніпровчани візьмуть участь у вокальному конкурсі на краще виконання пісень воєнної пори, у благодійній акції «Пам’ять» із розповсюдження вітальних листівок, сувенірів від вихованців підліткових клубів, у виставці робіт із образотворчого мистецтва на воєнну тематику, а також у міській естафеті пам’яті «Вони захищали Батьківщину».

У Центральній районній бібліотеці ім. П.Тичини (вул. Луначарського, 24) буде проведено вечір пам’яті «У молитвах усіх померлих пригадаємо». Відбудеться круглий стіл «Патріотичні подвиги молоді України у роки Великої Вітчизняної війни»; науково-практична конференція з ветеранським активом «70 років початку Великої Вітчизняної війни. Уроки та висновки». Триватиме й пошукова робота на базі шкільних музеїв бойової слави за участю ветеранів ВВВ.

У Подільському районі 22 червня з 8.00 до 11.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятників «Героям Дніпровської військової флотилії», монітору «Железняков», воїнам-інтернаціоналістам, пам'ятної стели – канонерського човна «Вірний», пам'ятнику загиблим «Героям-підводникам», до могил загиблих героїв на Куренівському цвинтарі. Того ж дня о 12.00 у Київському академічному театрі опери та балету для дітей і юнацтва (вул. Межигірська, 2) відбудеться урочиста зустріч членів громадських організацій ветеранів та інвалідів війни з керівництвом райдержадміністрації, відзначення та привітання учасників визволення Києва та концертна програма.

Згідно з планом заходів з нагоди вшанування пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни Голосіївського району, у районному Будинку ветеранів до 25 червня триватиме презентація книги «Спогади про фронтове і трудове життя».

А вже сьогодні, 21 червня, ветерани-мешканці району відвідали пам’ятні місця колишнього Київського військового укріп-району «Пояс бойової Слави міста-героя Києва» та поклали квіти до братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків учасникам героїчної оборони Києва (до стели в Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М.Рильського).

У Солом’янському районі столиці 22 червня о 12.00 відбудеться покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам в парку ім. Островського.

На Печерську 22 червня о 9.00 розпочнеться Ритуал пам'яті з покладанням траурних вінків до Могили Невідомого Солдата у Парку Слави, а о 10.00 – загальнорайонна хвилина мовчання.

У Святошинському районі з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни та 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років сьогодні, 21 червня, поклали квіти до пам’ятника Невідомому Солдату (на вул. Уборевича), пам’ятного знаку першої лінії оборони (19 км Житомирського шосе), пам’ятного знаку «Слава героям-партизанам України!» (19 км Житомирського шосе), пам’ятного знаку «Колишній командний пункт Південно-Західного фронту» (вул. Верховинна). У рамках заходу відбувся також благодійний обід з нагоди 70-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни і героїчної оборони Києва у 1941 році та культурно-масова програма для ветеранів ВВВ за участю самодіяльних художніх колективів.

http://www.kmv.gov.ua/

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці