Авторизація|

У столиці відкрито Центр екстреної допомоги дітям

5 лютого 2009,Публікації » Новини
У Києві, за адресою вул. Новодарницька, 26, запрацював Центр екстреної допомоги дітям. За словами заступника голови КМДА Віталія Журавського, відкриття центру відбулося в рамках спільного проекту Київського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді та міжнародної гуманітарної організації «СНІД Фонд Схід-Захід».

«Основним завданням центру екстреної допомоги є покращення доступу дітей та підлітків, які живуть і працюють на вулиці, до медичних, психологічних і соціальних послуг, з метою зниження ризику передачі ВІЛ-інфекції та захворювань, які передаються статевим шляхом, та пропаганда здорового способу життя серед цієї групи. Будь-яка дитина, яка звернеться по допомогу до Центру, зможе отримати комплексні послуги, а саме: гаряче харчування, необхідний одяг та консультації фахівців», - розповів Віталій Журавський.

Він додав, що головна відмінність в діяльності цього Центру - це соціальний супровід від першої зустрічі з дитиною до фахової консультації та тестування в Центрі СНІДу, а також подальший соціальний супровід у громаді.

«Цей центр - перша ластівка, адже одного такого закладу на все місто недостатньо. Ми шукаємо можливості відкрити хоча б ще один такий центр, шукаємо додаткові джерела надходжень до бюджету, аби реалізувати наші соціальні програми», - сказав Віталій Журавський.

Він розповів, що за офіційними даними Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України, близько 100 000 дітей в Україні живуть на вулиці. Реальна ж цифра може бути значно вища. Зважаючи на спосіб життя, ризиковану поведінку та ускладнений доступ до необхідних соціальних, медичних та психологічних послуг, ця група населення є надзвичайно уразливою до ВІЛ та захворювань, які передаються статевим шляхом (ЗПСШ). Незважаючи на це, рівень профілактичної роботи з дітьми залишається на дуже низькому рівні і тому існує нагальна потреба у створенні умов отримання дітьми необхідних послуг, профілактики ВІЛ/ЗПСШ та пропаганді здорового способу життя.
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці