Авторизация| Регистрация

Свято справжнього літа у таборі «Дружний»

Свято справжнього літа у таборі «Дружний»Початок оздоровчого сезону з Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки України розпочався. І, за доброю традицією, дитячий санаторно-оздоровчий центр «Дружний», що знаходиться у санаторній зоні містечка Ірпінь, відкрив свої двері для сотень «квітів життя» освітян столиці.

Хвойній ліс, чисте повітря, смачна їжа, приємні трав’яні настої та постійна увага вихователів-вожатих – ось що робить цей відпочинок незабутнім для дітлахів і щороку вони повертаються сюди з величезним задоволенням.

Перша зміна, школярі, які були на оздоровленні червні, уже отримала свою «порцію відпочинку» і літніх емоцій. А до середини липня повноправними мешканцями табору є понад 230 дітей працівників освіти Києва, які проходять зміцнюючий курс оздоровлення: масаж, лікувальні ванни та фітотерапію.

У «Дружному» для відпочинку маленьких мрійників та винахідників є все: якісне харчування, лікувально-профілактичний корпус, кваліфіковані медики та вихователі, затишні спальні корпуси, басейн, ігрові та спортивні майданчики, «зелений» театр, кіноконцертний корпус, ігротека, різноманітні розважальні та спортивні заходи щодня.

За роки плідної роботи з профспілковою організацією «Дружний» завоював довіру й у батьків малечі. І щороку хлопчики та дівчатка з нетерпінням чекають відкриття сезону.

Фоторепортаж

Спецкор

По темі:Добавить комментарий

Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи