Авторизація|

У вересні майже тисяча школярів підуть до нової гімназії

У вересні майже тисяча школярів підуть до нової гімназіїУ розпорядженні майбутніх гімназистів будуть не тільки 52 сучасних навчальних кабінети, а й комп’ютеризована бібліотека; 2 лабораторії фізики, 2 лабораторії біології, 2 лабораторії хімії; актова зала, що розрахована на 220 місць.

У Дарницькому районі, на вулиці Княжий Затон, 12а, завершується будівництво Київської інженерної гімназії. Навчальний заклад буде урочисто відкрито напередодні 20-ї річниці Незалежності України.

«Будівництво навчального закладу розпочалося ще в 1995 році, але у зв’язку з недостатнім фінансуванням, будівельні роботи були призупинені. Лише на початку поточного року, за дорученням Президента України Віктора Януковича та за сприяння голови КМДА Олександра Попова, будівництво знову було відновлене. І вже сьогодні тут завершуються оздоблювальні роботи. До 15 серпня і вони будуть закінчені», – запевнив голова Дарницької РДА Сергій Вітковський.

Він розповів, що навчальний заклад розрахований на 33 класи та 990 учнів.

Окрім того, у школі функціонуватимуть 2 лінгафонних кабінети; 2 басейни та спортивна зала для молодших школярів, яка буде обладнана інвентарем з урахуванням вікових особливостей; 2 спортивні зали для учнів середньої та старшої школи, які укомплектовані необхідним спортивним обладнанням та інвентарем; зала для занять хореографією; 2 ігротеки; медичний блок, до якого входитимуть стоматологічний кабінет, кабінет аромотерапії, процедурний та фізіотерапевтичний кабінети; кабінет лікаря.

На І поверсі працюватимуть слюсарні та столярні майстерні, кабінети обслуговуючої праці та кабінет ручної праці.

У Дарницькій РДА також повідомили, що методика навчання в інженерній гімназії буде спрямована на оволодіння системою знань та навичками наукової, дослідницько-експериментальної, конструкторської, винахідницької, раціоналізаторської діяльності, навичками роботи з сучасною технікою та новітніми технологіями.

«Будівництво та відкриття нових шкіл і садочків, інших об’єктів соціальної інфраструктури є дуже актуальним для Дарницького району, адже сьогодні тут будуються десятки нових житлових мікрорайонів. Тільки до кінця поточного року планується ввести в експлуатацію 23 новобудови – а це тисячі молодих родин, яким треба виховувати та навчати дітей», – підкреслив Сергій Вітковський.

Він додав, що окрім інженерної гімназії, до 20-ї річниці Незалежності України у Дарницькому районі відкриються два нові дитячі садочки.

http://www.kmv.gov.ua/

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці