Авторизація|

11 лютого відбудеться відкриття Центру енергоефективності

7 лютого 2009,Публікації » Новини
11 лютого 2009 року о 14:00 в Інституті професійно-технічної освіти АПН України відбудеться відкриття Центру енергоефективності.
Енегроефективність та енергозбереження - новий крок у професійній підготовці кваліфікованих робітників.

Акція проводиться в рамках українсько-німецького проекту "Реформа професійної освіти з урахуванням енергоефективності", метою якого є підтримка української професійно-технічної освіти з посиленням її орієнтації на вимоги ринку праці та ефективне споживання енергії. 

В урочистому відкритті Центру енергоефективності візьмуть участь Президент Академії педагогічних наук України, академік В.Г. Кремень, Міністр охорони навколишнього природного середовища України Г.Г. Філіпчук, керівник підрозділу економіки посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні Каталіна Куллас, керівник Бюро Товариства технічного співробітництва GTZ в Києві доктор Антон Вірт, керівник Проекту "Реформа професійної освіти з урахуванням енергоефективності" Юрген Вайс, відомі вчені Академії педагогічних наук України, зарубіжні експерти з проблем енергоефективності, науковці, роботодавці, представники навчальних закладів ПТО та підприємств України.
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці