Авторизація|

В Україні вже 930 тисяч безробітних

9 лютого 2009,Публікації » Новини
Президент Віктор Ющенко вважає неприпустимою затримку соціальних виплат громадянам, яких звільнили внаслідок економічної кризи. 

Про це повідомила прес-секретар президента Ірина Ванникова. За її словами, Ющенко вважає неприпустимим те, що громадянам, які втратили роботу, починають виплачувати допомогу тільки через 91 день після реєстрації на біржі праці. 

Ющенко має намір вживати всіх заходів для вирішення цього питання. 
Заступник голови секретаріату президента Марина Ставнійчук повідомила, що в Україні вже зареєстровано 930 тис. безробітних. 
"За станом на 30 січня в Україні зареєстровано 930 тис. безробітних", – сказала вона на брифінгу. 

Говорячи про тенденції зростання безробіття, Ставнійчук зазначила, що вона "не дає сподівань на краще". При цьому вона наголосила, що президент дуже стурбований таким станом речей.
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці