Авторизація|

Соціально-економічний захист освітян під час засідання Колегії КМДА

17 серпня 2011,Публікації » Новини

Соціально-економічний захист освітян під час засідання Колегії КМДА15 серпня 2011 року відбулося розширене засідання Колегії Київської міської державної адміністрації "Про підготовку навчальних закладів до нового 2011-2012 навчального року".

У своєму виступі О.М.Яцунь наголосив, що у зв’язку з поширенням із 1 вересня 2011 року урядової надбавки за престижність педагогічної праці на всіх педагогічних працівників є нагальна потреба в збільшенні муніципальної надбавки вчителям і вихователям загальноосвітніх навчальних закладів до 20%.

За підсумками колегії голова КМДА Попов О.П. відзначив актуальність пропозиції КМОППОіНУ та дав доручення підготувати зміни до міського бюджету по виділенню додаткових коштів у розмірі 20 млн. грн для встановлення надбавки за складність і напруженість у роботі.

Це питання буде винесене на розгляд найближчої сесії Київради.

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці