Всеукраїнська нарада голів територіальних організацій профспілок

11 лютого 2009,Публікації » Новини
Всеукраїнська нарада голів територіальних організацій профспілок
10 лютого 2009 року у приміщенні Будинку спілок відбулася Всеукраїнська нарада голів територіальних організацій профспілок, що входять до складу Федерації профспілок України. У ній також взяли участь керівники членських організації ФПУ.

У ході наради обговорювалися питання щодо забезпечення соціально-економічних та трудових прав членів профспілок в умовах кризи та шляхи підвищення ефективності і консолідації роботи профспілок усіх рівнів.

2017 рік оголошено роком первинної профспілкової організації.

ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОГРАМИ:

Програми доступного житла У жовтні в Україні стартує конкурс «Учитель року – 2014» З профспілкою дешевше! 2013 - «З профспілкою дешевше» Перспективи та можливі ризики програми «Доступне житло»