Авторизація|

Розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

29 серпня 2011,Публікації » Новини

Розширене засідання колегії   Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України26 серпня 2011 року відбулося розширене засідання колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту «Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2010 – 2011 навчальному році та завдання на 2011 – 2012 навчальний рік».

У роботі заходу взяли участь Прем'єр-міністр України Микола Азаров, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, начальники регіональних органів управління освітою, керівники фінансово-економічних підрозділів, ректори регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти, директори навчальних закладів та установ, педагоги.

У складі профспілкової делегації голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь взяв участь у роботі пленарного та секційного засідань колегії.

Прем'єр-міністр України Микола Азаров порушив питання перед освітянами щодо розвитку дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечення дітей шкільними автобусами, готовності навчальних закладів до нового навчального року, формування оптимальної мережі навчальних закладів, надбавок для педагогів та підвищення якості освітнього процесу загалом.

У свою чергу, Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник виступив з доповіддю, у якій розповів про вжиті заходи, здобутки та плани  щодо розвитку загальної середньої та дошкільної освіти.  Зокрема, Міністр зазначив, що прийнято Державну цільову соціальну програму розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року; призупинено  скорочення  мережі  дошкільних навчальних  закладів – у порівнянні з минулим роком кількість дошкільних навчальних закладів зросла на  257 одиниць,  у тому числі введено в дію 4 новобудови, 236 відкрито у пристосованих приміщеннях.

Дмитро Табачник також звернув увагу учительства на впровадження сучасних інформаційних і комунікаційних технологій навчання в середній школі.

Далі розпочалася робота у секціях. Учасники секції голів регіональних профільних організацій працівників освіти і науки, обговорюючи спільні завдання Профспілки і Міністерства на 2011 – 2012 навчальний рік, наголосили на подальшому розвитку соціального партнерства, особливо у питанні пріоритетності розвитку освіти, та належної оплати праці працівникам галузі.

Голові Профспілки працівників освіти і науки України Георгію Труханову було доручено озвучити резолюцію часників секції на пленарному засіданні колегії.

 

 

Спецкор

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці