Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

З нагоди 170-річчя з дня народження М.П. Драгоманова

12 вересня 2011,Новини, Вища освіта

З нагоди 170-річчя з дня народження М.П. Драгоманова10 вересня 2011 року відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника видатного історика, філософа, культуролога та громадського діяча України Михайла Петровича Драгоманова. До заходу вшанування пам’яті «першого українця в Європі» приєдналися ректор НПУ імені М.П. Драгоманова, академік Віктор Андрущенко та проректор з навчально-методичної роботи, професор Роман Вернидуб.

15-17 вересня цього року в Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова відбудеться Європейський Форум ректорів педагогічних університетів. Програмою Форуму передбачено проведення ІІІ Міжнародних Драгоманівських читань, урочистого засідання громадськості до 170-річчя з дня народження М. Драгоманова,  наради ректорів педагогічних університетів Європи.

Учасникам буде презентовано книгу Віктора Андрущенка «Світанок Європи. Проблема формування нового вчителя для об’єднаної Європи ХХІ століття».

Взяти участь у заході погодилися понад 20 ректорів європейських навчальних закладів та більше 50 очільників вітчизняних вишів.

За матеріалами

www.npu.edu.ua

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

28.лютого

Ліцею №51 - 100!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці