Авторизація|

Деснянці самі визначать, де в районі міська влада зведе новий дитсадок

13 вересня 2011,Публікації » Новини

Деснянці самі визначать, де в районі міська влада зведе новий дитсадокГолова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов запропонував мешканцям Деснянського району самостійно визначитись з розташуванням нового дошкільного навчального закладу, який заплановано побудувати у 2012 році.

«Наступного року в планах міста – будівництво 10 дитсадків. Ми виділимо кошти кожному району, а ви, мешканці, обговоривши це питання, вирішите, у якому мікрорайоні будувати дитячий садок», – зазначив Олександр Попов, коментуючи прохання кількох мешканців з різних житлових масивів збудувати дошкільний навчальний заклад під час громадського обговорення Стратегії розвитку Києва в Деснянському районі.

Нагадаємо, що до 1 вересня 2011 року Київська міська державна адміністрація ввела в дію 8 нових дошкільних навчальних закладів, відновила роботу 10-ти закритих навчальних закладів та 96 груп, прийняла до комунальної власності Києва 3 відомчі дитячі садочки. Таким чином в 2011 році у столиці введено в дію 4220 місць. Для порівняння: за останні 5 років щорічно вводилось: від 820 до 2100 місць.

www.kmv.gov.ua

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці