Авторизация| Регистрация

Форум міністрів освіти європейських країн відбудеться в Києві

14 вересня 2011,Публікації » Новини

Форум міністрів освіти європейських країн відбудеться в КиєвіКабінет Міністрів України схвалив розпорядження «Про проведення Форуму міністрів освіти європейських країн “Школа ХХI століття: Київські ініціативи”. Документ, датований 12 вересня 2011 року, має реєстраційний номер 859-р.

«У зв’язку з головуванням України в Комітеті міністрів Ради Європи Міністерству освіти і науки, молоді та спорту забезпечити проведення 22—23 вересня 2011 р. у м. Києві Форуму міністрів освіти європейських країн “Школа ХХI століття: Київські ініціативи”, – йдеться в розпорядженні.

Фінансування заходів з проведення зазначеного Форуму здійснюється за рахунок коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, молоді та спорту в Державному бюджеті України на 2011 рік для зазначених цілей.

www.kmu.gov.ua

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці