Авторизація|

Проект Держбюджету – 2012 схвалено Кабміном

15 вересня 2011,Публікації » Новини

Проект Держбюджету – 2012 схвалено Кабміном14 вересня 2011 року на засіданні Кабінету Міністрів схвалено проекти Державного бюджету України на 2012 рік та Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013-2014 роки.

За інформацією Уряду, цього тижня проект Держбюджету на 2012 рік буде передано до Верховної Ради.

Перший віце-прем'єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України А. Клюєв під час зазначеного засідання у своїй доповіді зазначив, що соціальна політика протягом наступних трьох років буде базуватися на підвищенні всіх соціальних стандартів та гарантій. У 2012 році прожитковий мінімум зросте на 12,7%, у 2013 році – на 15,8%. І лише на кінець 2014 року Уряд планує прирівняти прожитковий мінімум до його фактичного розміру. Мінімальна ж заробітна плата всі ці роки буде залишатися на рівні прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Профспілкова Сторона категорично не погоджується із збереженням в 2012 році невідповідності (майже на 25%) встановленого прожиткового мінімуму величині фактичного прожиткового мінімуму, що автоматично призводить до заниження рівня оплати праці.

Питання про позицію СПО профспілок стосовно основних соціально-економічних показників проекту Державного бюджету України на 2012 рік заплановано розглянути на засіданні СПО профспілок 19 вересня 2011 року.

www.fpsu.org.ua

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці