Авторизація|

Портфоліо вчителя

Портфоліо вчителяУ перекладі з італійського "портфоліо" означає "тека з документами". Але що таке портфоліо насправді?

Портфоліо вчителя – це спосіб фіксації, накопичення матеріалів, що демонструють рівень професіоналізму вчителя і вміння вирішувати завдання професійної діяльності. Портфоліо показує рівень підготовленості педагога і рівень активності у навчальних та позанавчальних видах діяльності.

Електронне портфоліо педагога – це веб-базований ресурс, сайт вчителя, який відображає індивідуальність та професійні досягнення власника.

Головне призначення портфоліо – продемонструвати найбільш значущі результати практичної діяльності для оцінки своєї професійної компетенції, такі як реалізовані проекти, участі в олімпіадах і конкурсах, проведені педагогом дослідження.

Серед вчителів портфоліо завойовує все більшу популярність, і стає необхідним для педагогів, які підвищують свій професійний рівень.

Види портфоліо вчителя

Спектр діяльності сучасного педагога може бути настільки широким, що зібрати до купи всі результати навчальної та позаурочної діяльності в одному документі просто неможливо. У цьому випадку необхідно створити електронне портфоліо, яке об'єднає весь набір робіт вчителя і представить усі аспекти його діяльності у повній мірі.

Виділяють кілька видів портфоліо:

– портфоліо досягнень – у цьому випадку найбільший наголос варто зробити на документах, які підтверджують успіхи Вашої діяльності;

– презентаційне портфоліо – необхідне при працевлаштуванні на нове місце роботи, особливо в тих випадках, коли заробітна плата призначається за підсумками співбесіди;

– тематичне портфоліо – у цьому варіанті наголоси розміщуються на тематично відокремлених творчих роботах у різних сферах діяльності;

– комплексне портфоліо – об'єднує в собі перераховані вище види портфоліо і придатний для презентації портфоліо вчителя школи.

Структура портфоліо

– Загальні відомості про вчителя (біографія, освіта, трудовий і педагогічний стаж роботи, підвищення кваліфікації, нагороди, грамоти, листи, подяки).

– Результати педагогічної діяльності (матеріали цього розділу мають скласти уявлення про динаміку результатів педагогічної діяльності вчителя, який атестується).

– Науково-методична діяльність.

– Позаурочна діяльність з предмету.

– Навчально-матеріальна база.

За матеріалами

http://www.osvita.org.ua/articles/798.html

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці