Авторизація|

Профспілкове навчання з питань пенсійного забезпечення

27 вересня 2011,Публікації » Новини

Профспілкове навчання з питань пенсійного забезпечення27 вересня 2011 року в Центрі культури і мистецтв Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" відбулися загальні збори профспілкового активу Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України.

Голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь висвітлив актуальні питання соціально-економічного захисту освітян, а саме: проект Держбюджету на 2012 рік, виплата стимулюючих надбавок освітянам столиці, соціальне житло.

Основна частина зустрічі була відведена роз’ясненню застосування Закону України “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”. До участі були запрошені представники Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

Після доповіді фахівця ГУПФУ Світлани Глущенко юридична служба КМОППОіНУ консульнувала присутніх у режимі "питання – відповідь".

 

На  сайті фунціонує нова рубрика "Пенсійне забезпечення", призначенням якої є висвітлення актуальних питань цієї теми.

 

 Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці