Авторизація|

Стипендії студентів зростуть на 7,9%, а педагогам доплачуватимуть 20% надбавки

29 вересня 2011,Публікації » Новини

Стипендії студентів зростуть на 7,9%, а педагогам доплачуватимуть 20% надбавкиМіністерством фінансів України оприлюднено деякі показники видатків на освіту і науку, що закладені в проекті Державного бюджету на 2012 рік.

За повідомленням Міністерства фінансів України, у наступному році розміри стипендій для учнів профтехучилищ та вищих навчальних закладів зростуть на 7,9%, а для студентів вишів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному утриманні, стипендії підвищать на 10,6%.

У Мінфіні також зазначили, що для виплати надбавки в розмірі 20% посадового окладу, яка постановою КМУ №373 поширена на всі категорії педагогічних працівників, видатки у 2012 році збільшено на 1,2 млрд грн.

У наступному році держава також планує витратити 233,2 млн грн на видання підручників, що практично в два рази більше порівняно з обсягами 2011 року. Ці кошти будуть спрямовані на видання підручників для учнів 1 класів, на перевидання підручників для учнів 5-х класів, а також на забезпечення навчальною літературою учнів спеціальних навчальних закладів та учнів професійно-технічних училищ.

Також, у проекті бюджету на 2012 рік на придбання шкільних автобусів для перевезення дітей, які проживають у сільській місцевості, передбачені видатки в обсязі 352 млн грн.

Як зазначили в Міністерстві фінансів, ця сума перевищує обсяги 2011 року майже в п’ять разів та надасть можливість придбати 1000 шкільних автобусів (у 2011 році придбано 209 шкільних автобусів).

Також проектом державного бюджету передбачено збільшення обсягів видатків на виплату соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

Держава планує спрямувати 5,7 млрд грн на реалізацію низки державних науково-технічних програм.

"Підтримка освіти і науки є важливим завданням Уряду для реалізації соціальних та науково-технічних програм", – повідомили в Міністерстві фінансів України.

Необхідно зазначити, що міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, коментуючи основні фінансові показники освітньої галузі, що передбачені проектом бюджету України на 2012 рік, зокрема зазначив: "Я бюджетом задоволений... Проект Державного бюджету для освіти на 2012 рік непоганий. Звичайно, хотілося б більшого. Якщо говорити про основні параметри, то бюджет збільшено", – повідомив міністр.

http://osvita.ua/news/23408

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці