Авторизація|

Свято працівників столичного дошкілля

Свято працівників столичного дошкілля29 вересня 2011 року в Київському національному академічному театрі оперети пройшов святковий вечір для представників столичного дошкілля з нагоди Дня працівників освіти.

Участь в урочистостях взяли голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Віра Горюнова та голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

Очільник міської влади щиро привітав присутніх зі святом, наголосивши на тому, що робота в дитячих садочках – це справжній патріотизм: «Ви – особливі педагоги, бо працюєте у дитячих садках і живете цим. Ви віддаєте свою душу та серце наймолодшим киянам, плекаючи майбутнє. Ми пишаємося та захоплюємося вами, і обіцяємо дати вам більше можливостей, щоб ви могли думати не про умови праці, а про її якість».

Відповідаючи на запитання освітян, голова КМДА запевнив, що робота з відновлення дошкільних навчальних закладів буде продовжена і в наступні роки, оскільки відповідна міська програма передбачає відновлення 35 дитсадків до 2015 року. Зокрема, відкриється після капітального ремонту дитячий садок в Оболонському районі, через декілька днів – садочок-новобудова та Центр розвитку дитини в Деснянському районі. У Дарницькому районі у 2012 році розпочнеться будівництво ще двох навчальних закладів для дошкільнят – у мікрорайонах Осокорки та Позняки. Він також нагадав, що з 1 вересня підвищено муніципальні надбавки для педагогічних працівників ЗНЗ та збережено виплату стимулюючої надбавки спеціалістам та технічним працівникам ДНЗ.

Апогеєм урочистої частини свята стала церемонія нагородження кращих з кращих працівників дошкільних навчальних закладів. Робота фахівців першої ланки освітньої галузі столиці була відзначена почесними грамотами й подяками, які були вручені особисто головою КМДА Олександром Поповим та начальником ГУОН КМДА Вірою Горюновою.

Приємним подарунком до свята став перегляд вистави «Містер X» у виконанні акторів Театру оперети.

Довідка. Нині в першій ланці освітньої галузі столиці працює понад 8 тисяч педагогічних працівників, які навчають та виховують майже 93 тисячі дошкільнят. За останні пять років кількість дітей у столичних дитсадках збільшилася майже на 4 тисячі. На сьогодні укомплектованість ДНЗ столиці становить 112 дітей на 100 місць. У 2011 році введено в дію 18 садочків, з яких 8 – новобудов. Відновлено 10 дитсадків, що тривалий час перебували в оренді. Окрім цього, відновлено 96 груп на 1 тис. 920 місць, що рівнозначно 8 дитсадкам.

 

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці