Авторизация| Регистрация

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти6 жовтня в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України провела урочистий вечір з нагоди професійного свята. До величної театральної  зали завітав майже тисячний колектив освітян-активістів.

Столичну профспілкову родину щиро вітали голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь, начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Віра Горюнова та заступник голови Київської міської ради профспілок Лариса Прядко.

 

Кращі із кращих профспілкові діячі та педагоги були нагороджені почесними грамоти ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Київської міської організації Профспілки та Міськпрофради.

Справжнім подарунком для освітян став перегляд вистави "Кайдашева сім'я" у виконанні талановитих і неперевершених акторів театру.

 

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи