Авторизація|

У бюджеті-2009 не закладено придбання книг для міських бібліотек. Влада все списує на кризис

16 лютого 2009,Публікації » Новини

У бюджеті-2009 не закладено придбання книг для міських бібліотек. Влада все списує на кризис
Як розповів голова комісії Київради по культурі Олександр Бригинець, це вдарить по читачах і загалом по бібліотечній системі. «Може, це перший крок до ліквідації бібліотек узагалі? Адже, звільнивши приміщення від книг, у ньому можна роздавати гречку», - уїдливо заявив Бригинець.


Начальник Головного управління культури Світлана Зорина сказала, що в усьому винна криза: "Це, звичайно, неприємно, не зовсім цивілізовано, але не смертельно. В епоху кризи на це можна закрити очі, є багато більш важливих речей". А всі бібліотеки, за її словами, залишаться і ніхто їх закривати не буде.


Директор бібліотеки імені Лесі Українки Людмила Ковальчук сподівається на краще: "Торік нам виділили близько 2 млн. грн. і ми змогли поповнити фонди. Крім цього, ми тісно співпрацювали з авторами, видавництвами і благодійними фондами. Сподіваємось, що вони про нас не забудуть", - говорить Ковальчук.

Киянам же така ситуація не подобається. "Зараз книги коштують близько 70 грн, - говорить студент Олександр Швецов, - а я читати люблю, але купувати нема за що - стипендії не вистачить... Так хоч у бібліотеку можна сходити..."


По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці