Авторизація|

28 жовтня у Києві відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд освітян

24 жовтня 2011,Публікації » Новини

28 жовтня у Києві відбудеться ІІІ Всеукраїнський з'їзд освітянЗгідно з розпорядженням «Про проведення ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти», схваленого на засіданні Уряду 12 жовтня 2011 року, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України відповідає за організацію та проведення заходу.

Завдання З’їзду – здійснити серйозний аналіз сучасного стану та проблем освітньої галузі, вітчизняного і світового досвіду в цій царині, визначити основні напрямки подальшого розвитку освіти. З часу проведення ІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти сталися значні структурні та якісні зміни. Зокрема, оновлено нормативно-правову базу, здійснено заходи щодо модернізації змісту освіти, запроваджено профільне навчання в середній загальноосвітній школі та зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень учнів.

Актуальним є впровадження в освіту найсучасніших інформаційно-комунікативних технологій, що мають стати пріоритетом розвитку освіти України.

Зазначимо, що з 28 вересня триває громадське обговорення основного документа, який виноситиметься на розгляд З`їзду, –  Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012 – 2021 роки.

Прийняття розпорядження Кабінету Міністрів України сприятиме належній підготовці та успішному проведенню З’їзду.

За матеріалами

www.kmu.gov.ua

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

17.листопада

З ДНЕМ СТУДЕНТА!

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці