Авторизація|

Столичні делегати конструктивно готуються до ІІІ Всеукраїнського з’їзду освітян

25 жовтня 2011,Публікації » Новини

Столичні делегати конструктивно готуються до ІІІ Всеукраїнського з’їзду освітян25 жовтня були проведені секційні засідання делегатів міста Києва ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти і науки України.

Столичні освітяни працювали за чотирма напрямами: дошкільна, загальна середня, позашкільна та професійно-технічна освіта. Під час роботи секцій було обговорено проект Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки.

По завершенню секційної роботи в Будинку вчителя відбулося пленарне засіданнія, у якому взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський, заступник голови Київської міської державної адміністрації Леонід Новохатько, начальник Головного управління освіти і науки КМДА Віра Горюнова та голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь.

Київські делегати ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти представили пропозиції до проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки, які будуть передані Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України.

Прес-служба КМОППОіНУ

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці