Авторизація|

Вогонь пам'яті, шани і вдячності – вічний

28 жовтня 2011,Публікації » Новини

Вогонь пам'яті, шани і вдячності – вічний28 жовтня – День визволення України від фашистських загарбників. З цієї нагоди у навчальних закладах столиці проведено заходи, спрямовані на збереження історичної пам’яті, на виховання у молодого покоління почуття патріотизму, поваги та вдячності ветеранам Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років за їхні ратні і трудові подвиги у боротьбі з фашизмом.

Триває Вахта пам’яті. Шкільні музеї історичного профілю висвітлюють події Другої світової та Великої Вітчизняної війни. На їх базі постійно працюють пошукові групи, які забезпечують наповнення та оновлення експозицій. У закладах освіти відбуваються зустрічі з ветеранами війни.

Київські учнівська та студентська молодь брала участь в облаштуванні монументів, пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних споруд і об’єктів, що встановлені на вшанування подвигу героїв Великої Вітчизняної війни, а сьогодні покладає квіти до меморіалів Героям-визволителям.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці