Авторизація|

Вивчення передового досвіду організації громадського харчування працівників і студентів КНУ ім. Тараса Шевченка

19 лютого 2009,Публікації » Новини
Відповідно до плану роботи Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України 17 лютого відбулося засідання секції вищої школи у приміщенні Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. 

Тема заходу – "Вивчення передового досвіду організації громадського харчування працівників і студентів КНУ ім. Тараса Шевченка".
У ньому взяли участь голови первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів м. Києва. Серед гостей та запрошених були також заступник голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України – Георгій Федорович Труханов, проректори КНУ ім. Тараса Шевченка Євген Фролович Томін, Володимир Петрович Шевченко, Олександр Андрійович Никитюк, директори центрів харчування КНУ імені Тараса Шевченка та директори їдалень інших навчальних закладів столиці.

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Михайлович Яцунь високо оцінив здобутки університету у роботі організації громадського харчування працівників та студентів і висловив щиру подяку за проведення секції вищої школи ректору Леоніду Васильовичу Губерському, голові профкому Володимиру Федоровичу Цвиху, проректорам та всім, хто допомагав у роботі семінару. 

Після обговорення і обміну досвідом усі учасники семінару мали нагоду ознайомитися із роботою студентських та викладацьких їдалень економічного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка. 


Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:



Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

24.січня

Ювіляри 11.2019

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці