Авторизація|

Додаткових вступних іспитів не буде

23 лютого 2009,Новини, Вища освіта
Міністерство освіти і науки України під час вступної кампанії 2009 року майже позбавило вищі навчальні заклади можливості проводити додаткові вступні іспити, а також пропонувати своїм абітурієнтам преференції, не передбачені чинним законодавством. 

Про це заявив директор Центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, йдеться в повідомленні Інформаційного центру незалежного тестування. 

"Абсолютно для всіх єдиною перепусткою до вищого закладу освіти стає сертифікат зовнішнього оцінювання із тими результатами, які отримані під час тестування. Лише дві категорії громадян України можуть обирати – або вони будуть складати вступні іспити в традиційній формі, або проходити зовнішнє тестування. Це громадяни України, які мають статус дітей-інвалідів першої та другої групи, та військовослужбовці, які нинішнього року закінчують службу в рядах Збройних сил", – наголосив керівник Центру. 

Серед цьогорічних нововведень, підкреслив Ігор Лікарчук, – запровадження незалежного оцінювання з іноземної мови (на вибір – англійська, французька, німецька, іспанська) і скасування додаткової сесії тестування.
 
Цього року незалежне оцінювання знань учнів випускних класів середніх шкіл розпочнеться у травні, тому навчальний рік для одинадцятикласників закінчиться 1 травня, а перший тест вони складатимуть 6 травня, – зазначив керівник Центру оцінювання якості освіти. 
 


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці