Авторизація|

Робота редакційної комісії ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти

11 листопада 2011,Публікації » Новини

Робота редакційної комісії ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освітиПід головуванням директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександра Удода на базі Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку проведено підсумкове засідання редакційної комісії ІІІ Всеукраїнського з’їзду працівників освіти.

На виконання рішення З’їзду, який відбувся 28 жовтня 2011 року, саме редакційна комісія отримала повноваження працювати протягом двох тижнів над узагальненням пропозицій та формуванням остаточної редакції проекту Національної стратегії розвитку освіти в Україні на 2012-2021 роки.

За словами Олександра Удода на ІІІ Всеукраїнському з’їзді працівників освіти до редакційної комісії надійшло у письмовому вигляді 36 пропозицій від делегатів та гостей. З них, станом на 9 листопада, враховано: 9 – у запропонованій делегатами редакції, 6 - у зміненій редакції, 4 – в узагальненій редакції, 17 пропозицій не враховано.

«Значна кількість пропозицій, які не було враховано у проекті Національної стратегії, мають практичне спрямування, тому увійдуть до детального плану заходів на її виконання. Приємно відзначити, що громадськість, освітяни гаряче відгукнулися розробити і прийняти такий документ», - зауважив Олександр Удод. За його словами, понад 100 пропозицій надійшли від науково-освітніх установ, педагогічних колективів та науковців, громадських організацій, зокрема від:

Інституту економіко-правових досліджень НАН України;

Всеукраїнської громадської організації «Батьківський комітет України»;

Національного лісотехнічного університету;

Департаменту вищої освіти МОНмолодьспорту;

Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту;

Комісій з екології і охорони навколишнього середовища Науково-методичної ради МОНмолодьспорту;

Харківського коледжу текстилю і дизайну;

Торезької гімназії Донецької області;

Всеукраїнської громадської організації «Україна Православна» та Всеукраїнського православного педагогічного товариства;

Всеукраїнського об’єднання приватних загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів;

Союзу керівників приватних загальноосвітніх навчальних закладів України;

Асоціації приватних навчальних закладів міст Києва, Одеси та Харкова;

Агенції розвитку освітньої політики;

Бюро у справах зв’язків з владою Української греко-католицької церкви;

кафедри стратегічного планування Міжгалузевого інституту підвищення кваліфікації.

Під час засідання розглянуто пропозиції від Інституту професійно-технічної освіти та Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України щодо підготовки і перепідготовки науково-педагогічних працівників.

За встановленим порядком документ буде підготовлено для затвердження Указом Президента України. Окремі пропозиції, які розглядалися під час засідання, буде внесено до плану заходів на виконання Указу.

За матеріалами МОНМСУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці