Обмін досвідом

30 листопада 2011,Публікації » Новини

Обмін досвідомГолова КМОППОіНУ Яцунь Олександр Михайлович та його заступники Геведзе Олена Олександрівна, Трофименко Олександр Миколайович взяли участь у роботі міжнародної конференції «Проблеми працівників освіти Ізраїля та України в період кризи», яка відбулася з 23 по 27 листопада 2011 року у м. Нетанія (Ізраїль).

Організатором конференції виступив Гістадрут Бмірхав м. Нетанія (Профспілка працівників освіти, голова – Моше Самія).

У рамках конференції були організовані зустрічі з профспілковим активом та представниками мерії.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019