Авторизація|

Святкові заходи до Дня Святого Миколая в місті Києві

19 грудня 2011,Публікації » Новини

Святкові заходи до Дня Святого Миколая в місті КиєвіВ Україні День Святого Миколая здавна був значним і веселим святом, а в багатьох містах і селах того дня припадало храмове свято. Нині в Києві на Подолі є три церкви Святого Миколая – і кожну супроводить давня легенда. У різних місцях миколаївські гуляння мали різноманітні назви й особливості, обходження дворів, миколаївські колядки, миколаївські скрипники (змагання музик) тощо.

Святий Миколай Чудотворець, архієпископ Мирлікійський, належить до найвизначніших святих християнської церкви. Його люблять і вшановують на Заході та Сході. З особливим нетерпінням чекають на День Миколая діти, бо для них то означає веселе свято й подарунки.

До Дня Святого Миколая в місті Києві будуть проведені святкові заходи:

15 грудня о 12.00 – Загальноміський захід з нагоди Свята Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей. Київський  національний академічний театр оперети (вул. Велика Васильківська 53/3).

19 грудня о 08.30 – Відкриття новозбудованого дошкільного навчального закладу № 197 у Солом'янському районі (вул. Ернста Федора, 10).

19 грудня об 11.00 – Свято Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Колонна зала Київської міської державної адміністрації.

19 грудня о 17.00Засвічення головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності.

19 грудня об 11.00, 13.30, 16.00 – Новорічні вистави у рамках мистецького проекту «Ялинко новорічна, засвітись вогнями!» для дітей пільгових категорій. Велика зала Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського (Майдан Незалежності).

19 грудня о 15.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Голосіївському районі. Будинок дитячої та юнацької творчості Голосіївського району (пр-т Голосіївський, 22).

19 грудня о 18.00 – Свято до Дня Святого Миколая та засвічення  Новорічної ялинки в Деснянському районі. Площа біля Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації.

19 грудня о 15.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Дарницькому районі. Інженерна гімназія (вул. Княжий затон, 12).

19 грудня о 15.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Дніпровському районі. Школа мистецтв (вул. Челябінська, 7).

19 грудня о 12.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Оболонському районі.  Київська дитяча академія мистецтв (пр-т Герої Сталінграда, 10.

19 грудня о 14.00 – Святкове дійство «Прийди Святий Миколай». Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2).

19 грудня о 15.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Солом'янському районі. Солом'янська районна в м. Києві державна адміністрація (пр-т Повітрофлотський, 41).

19 грудня о 16.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Солом'янському районі. Центр дитячої та юнацької творчості (вул. Героїв Севастополя, 35).

20 грудня о 14.00 – Свято до Дня Святого Миколая в Печерському районі. Палац дітей та юнацтва (вул. Дарвіна, 2).

20 грудня о 12:00 – Святкова вистава до Дня Святого Миколая. Київський національний академічний театр оперети (вул. Велика Васильківська 53/3).

20 грудня о 08.30; 11.30 – Свято до Дня Святого Миколая у Шевченківському  районі. Український дім (вул. Хрещатик, 2).

22 грудня о 15.00 – Свято до Дня Святого Миколая у Святошинському районі. СШ № 76 (вул. Жмеринська 8).

За матеріалами

офіційного сайту ГУОН КМДА

 

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці