Авторизація|

Бюджет Києва на 2012 рік

5 січня 2012,Публікації » Новини

Бюджет Києва на 2012 рікКиївська міська рада затвердила бюджет столиці на 2012 рік. За це рішення проголосував 91 депутат. Загальний обсяг надходжень до бюджету міста Києва на 2012 рік становить 16,4 млрд. грн, у тому числі загальний фонд – 11,6 млрд грн і спеціальний фонд – 2,1 млрд грн. Субвенції з Державного бюджету України на 2012 рік складають 2 567 717,6 тис. грн, додаткові дотації з Державного бюджету України – 33 327 тис. грн.

«У жодному іншому місті немає такого бюджету, в якому в тому ж обсязі були б передбачені видатки, спрямовані на підтримку соціально незахищених верств населення. Ми запланували збільшення зарплат медикам, освітянам та іншим працівникам бюджетної галузі, а також соціальних виплат та субсидій. І це найголовніше, адже мова йде про добробут киян. Однак бюджет-2012 – це ще й бюджет розвитку, бо в ньому закладені статті, які дадуть потужний поштовх розвитку столичної економіки», – сказав голова КМДА, виступаючи перед депутатами Київради.

 

 За матеріалами:

 http://www.kmv.gov.ua

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці