Авторизація|

Київська міська рада затвердила програму "Шкільний автобус" на 2009-2012 рр.

10 березня 2009,Публікації » Новини
Київська міська рада затвердила програму "Шкільний автобус" на 2009-2012 роки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні сесії Київради з метою забезпечення регулярного та безпечного перевезення до місць навчання і до домівок учнів, які знаходяться за межею пішохідної доступності до навчальних закладів. 

Як зазначається в пояснювальній записці, на сьогодні у Києві в зв’язку з розширенням його меж з огляду на нове будівництво, встановлено, що 870 учнів середніх загальноосвітніх шкіл та 338 учнів в школах-інтернатах та дитячих будинках перебувають за межею пішохідної доступності. 

Прийнятою програмою передбачається, що Київська міська держадміністрація разом з районними адміністраціями та Управлінням ДАІ ГУ МВС України в Києві розробить і затвердить спеціалізовані транспортні маршрути для перевезення школярів. У свою чергу “Київпастранс” повинен забезпечити автобусами ті маршрути, що будуть відкриті згідно з програмою "Шкільний автобус". 

Заплановано, що в поточному році на таких спецмаршрутах вже працюватимуть 5 автобусів. Як експеримент з організації перевезення учнів програму буде впроваджено у 2009 році у Деснянському та Оболонському районах. 

Загальна вартість програми на 2009-2012 роки становить 4,9 млн грн. На поточний рік необхідно 491 тис. грн. 

Згідно з документами, станом на 2009 рік необхідність в програмі "Шкільний автобус" потребують 4 школи, у яких відсоток дітей, які перебувають за межею пішохідної доступності, становить 12-53% від загальної кількості учнів: ЗОШ №№23, 180, 246 (Деснянський район), ЗОШ №104 (Оболонський район) та три школи-інтернати - санаторна школа-інтернат №19 (Подільський район), спецшкола-інтернат №15 та №16 (Святошинський район).
 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці