Авторизація|

Лист до Президента України Ющенка В.А.

10 березня 2009,Публікації » Новини

Шановний Вікторе Андрійовичу!


Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України висловлює свою стурбованість намірами представників органів влади щодо зміни статусу Київського міського будинку учителя та перетворення його в „музейний комплекс із вивчення та поширення знань про визвольні змагання”.

З моменту створення (5 жовтня 1912 року розпочав свою діяльність як потужний науково-методичний центр) Київський міський будинок учителя не лише зберіг своє першопризначення - провадження культурно-просвітницької діяльності в напрямах утвердження української державності та національно-патріотичного виховання, а й став центром міжнародних педагогічних зв’язків.

На сьогодні Київський міський будинок учителя, що має статус комунального позашкільного навчального закладу та підпорядковується Головному управлінню освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), є справжнім осередком культурно-просвітницької діяльності міста.

У приміщеннях Будинку учителя успішно функціонують Педагогічний музей України, філія Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського, Київський хореографічний коледж, Музей Української Народної Республіки, Міський університет науково-педагогічних знань. Щороку проводяться науково-практичні конференції, майстер-класи, лекції-семінари, об’єднання за інтересами, тематичні вечори, відзначення ювілейних дат закладів освіти міста, на постійній основі діють 29 професійних клубів, 5 лекторіїв.

Звертаємо Вашу увагу на те, що з початку 1980 року в приміщенні Київського міського будинку учителя плідно й результативно здійснює діяльність із захисту прав та інтересів представників педагогічних колективів столиці Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України. До речі, саме на балансі Профспілки освітян і перебував до 1993 року Будинок учителя та був переданий до комунальної власності лише у зв’язку з складною соціально-економічною ситуацією в країні.

Будівля Київського міського будинку учителя була збудована коштом педагогічної громади міста Києва, а тому саме інтереси членів освітянських колективів мають враховуватись при вирішенні питання щодо зміни статусу даного об’єкту.

Зважаючи на визначне історичне значення Київського міського будинку учителя, його вагомий внесок у здійснення культурно-просвітницької діяльності не лише на теренах України, а й за кордоном, від імені 200 тисяч членів профспілки звертаємось до Вас з проханням не змінювати статус даного комунального позашкільного навчального закладу та надати можливість Будинку учителя і надалі успішно виконувати функції одного з кращих освітянських культурних центрів України.

З повагою
Голова
  О.М. Яцунь

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці