Авторизація|

Дитячий садочок №703 Дніпровського району столиці відсвяткував своє 50-річчя

Дитячий садочок №703 Дніпровського району столиці відсвяткував своє 50-річчяУ світлий час новорічно-різдвяних свят дошкільний навчальний заклад № 703 відзначив свій ювілей – півстоліття з дня відкриття. Багато теплих слів, чудових вітань звучало на адресу садка з вуст педагогічного колективу закладу, почесних гостей свята, батьківського і освітянського загалу.

Привітати колектив, ветеранів та вихованців садочку з поважною датою завітали начальник управління освіти Дніпровського району міста Києва В.П. Ільєнко та начальник відділу з питань дошкільної освіти районного управління освіти Н.В. Фальковська. Гості подякували колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному навчальному закладу високих результатів у навчанні та вихованні маленьких українців.

Багаторічною дружбою та тісною співпрацею пов'язані між собою дошкільні навчальні заклади № 700, 701, 703, загальноосвітні школи № 11, 102. Завідуючі садочків та директори шкіл сердечно привітали дошкільний навчальний заклад № 703 з ювілеєм та побажали закладу процвітання та творчих успіхів.

Мабуть найяскравіший і найдорожчий подарунок для рідного садка підготували його дошкільнята на чолі зі своїми педагогами та керівництвом закладу. Малята залюбки декламували вірші, завзято витанцьовували, дзвінко й весело співали. Педагоги, у свою чергу, дарували своєму закладу, що став для них рідною домівкою, чудові пісні, вірші-побажання, спогади про минуле у вигляді презентацій.

Довідково. Дошкільний навчальний заклад № 703 засновано у 1961 році. У закладі функціонує 6 груп: 1група для дітей раннього віку та 3 групи для дітей дошкільного віку, 2 логопедичні групи, де виховується 112дітей. Очолює дошкільний заклад Катерина Андріївна Рибка.

Девіз садочка «Сонце заховане в кожному, треба допомогти йому спалахнути».

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці