Авторизація|

Березневі святкування

12 березня 2009,Публікації » Новини
Березневі святкування11 березня о 19.00 у Національному академічному драматичному театрі ім. І.Франка Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України мала честь привітати усіх спілчанок зі святом весни і краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня. 
Цей святковий день також поєднав у собі поздоровлення переможців ІІ етапу огляду-конкурсу на „Кращу первинну профспілкову організацію” КМОППОіНУ. 

Голова Київської міської профспілки працівників освіти і науки України Олександр Михайлович Яцунь виступив зі словами жінок зі святом 8 Березня та вручив номінантам та лауреатам конкурсу цінні подарунки та грамоти. 

Березневі святкуванняВшанувати представниць ніжної половинки освітянської профспілки та переможців огляду-конкурсу прийшли голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Василівна Шлапак, начальник Головного управління освіти і науки КМДА Лілія Михайлівна Гриневич, заступник голови ЦК Профспілки працівників освіти і науки України Євген Данилович Нікітюк, заступник голови Київської міської ради профспілок Володимир Сергійович Рижих.

Почесні гості привітали усіх зі святом весни і висловили слова вдячності освітянкам за їх щоденну працю у вихованні гідного майбутнього української нації.

Наостанок КМОППОіНУ подарували усім присутнім піднесений настрій та хорошу виставу „Мартин Боруля”.
 
 
Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці