Авторизація|

Вакарчук наказав посилити охорону шкіл

Міністр освіти і науки Іван Вакарчук направив до Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій лист з проханням вжити заходів для попередження правопорушень серед учнівської молоді.
"Міністерство освіти і науки України вкрай занепокоєне ситуацією, що склалася в ряді навчальних закладів, пов'язаною зі зростанням правопорушень у підлітковому середовищі, - про це йдеться у зверненні Івана Вакарчука. - Переважну більшість правопорушень складають крадіжки державного майна, особистих речей учнів і вчителів, завдання тілесних ушкоджень; непоодинокі випадки незаконного обігу наркотичних засобів".

Міністр також наголосив, що однією з причин скоєння злочинів є відсутність належної охорони навчальних приміщень, що дає змогу зловмисникам, як правило стороннім особам, безперешкодно потрапляти на їх територію та вчиняти протиправні дії.

Іван Вакарчук звернувся з проханням вжити заходів щодо організації в усіх навчальних закладах у період навчального процесу охорони та пропускного режиму, а також забезпечення функціонування системи негайного виклику працівників міліції, у разі виникнення правопорушень у навчальних закладах.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці