Авторизація|

У Києві знищують незаконні рекламні конструкції

16 березня 2009,Публікації » Новини
У Києві знищують незаконні рекламні конструкції

За першими результатами перевірки додержання законодавства про мови та закону про рекламу під час розміщення об'єктів зовнішньої реклами у Києві демонтовано 28 незаконних рекламоносіїв. 
Крім того, внесено 37 приписів з вимогою демонтувати інші рекламні конструкції, повідомляє прес-служба прокуратури столиці.

Встановлено, що із 200 об'єктів зовнішньої реклами та інформаційних вивісок 15 розповсюджувачів реклами порушили законодавство про мови шляхом використання текстів реклами та вивісок недержавною мовою. До того ж майже кожний третій рекламний засіб у столиці розміщено без дозволу Київської адміністрації.

Прокуратура Києва внесла припис до Головуправління у справах захисту прав споживачів з вимогою застосувати штрафні санкції у розмірі п`ятикратної вартості розповсюдженої реклами до 15 підприємств-порушників закону про мови.

Як відомо, з 5 березня прокуратура за дорученням президента розпочала перевірки щодо додержання у столиці законодавства про мови та закону про рекламу під час розміщення об'єктів зовнішньої реклами. 

До перевірок залучено спеціалістів органів захисту прав споживачів, контролю за благоустроєм, податкової служби, охорони земельних ресурсів та органів внутрішніх справ.

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці