Авторизація|

Столичним учителям виплачуватимуть надбавки і побудують житло

30 січня 2012,Публікації » Новини

Столичним учителям виплачуватимуть надбавки і побудують житлоГолова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов гарантує збереження муніципальних надбавок усім педагогічним і технічним працівникам.

Як повідомила начальник Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Віра Горюнова, з метою поліпшення соціального статусу вчителів міська влада виплачує стимулюючі надбавки всім працівникам освітньої галузі.

Окрема програма стимулювання реалізується для молодих педагогів, які прийшли працювати до навчальних закладів. Вони отримують 1000 гривень одноразової адресної допомоги, а тим, хто заключив контракт не менше ніж на 3 роки, виплачують «підйомні» у розмірі п‘яти мінімальних заробітніх плат. У 2011-2012 навчальному році 455 випускників вищих навчальних закладів отримали направлення Головного управління освіти і науки на роботу до столичних навчальних закладів. Молодим спеціалістам також встановлена надбавка, відмінникам навчання – у розмірі 50% заробітної плати, студентам старших курсів, які працюють у школах виплачується 30% надбавка до посадового окладу. За складність і напруженість у роботі молодим викладачам, які працюють протягом 3 – х років встановлено надбавки у розмірі 20% і 30% (від ставки заробітної плати) до посадового окладу.

Важливий крок – вирішення проблеми забезпечення житлом освітян. У цьому питанні влада сподівається реалізувати програму «50 на 50». Наразі понад 400 осіб виявили бажання взяти участь у цій програмі.

Активно працюють у столиці програми підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. На базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка створено «Школу молодого вчителя». Розроблено концепцію та затверджено комплексну програму «Школи молодого вчителя».

За матеріалами

Офіційного сайту КМДА


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці