Авторизація|

До вашої уваги 150-ий ювілейний номер ІВ "Єдність"

2 квітня 2012,Публікації » Новини

До вашої уваги 150-ий ювілейний номер ІВ "Єдність"Вийшов із друку свіжий номер інформаційного вісника Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України «Єдність». Це ювілейний 150-ий випуск профспілкового часопису столичних освітян!

Спілчани мають змогу отримати примірник вісника, звернувшись до активних розповсюджувачів:

•  первинні профспілкові організації закладів освіти м. Києва;

•  первинні профспілкові організації співробітників і студентів вищих навчальних закладів столиці;

•   районні у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України;

•   редакція КМОППОіНУ (тел.: 235-31-61, e-mail: info(песик)profspilka.kiev.ua).

ІВ «Єдність» в електронному варіанті у можна переглянути на нашому сайті в спеціальній рубриці або завантажити ednist_3_2012_ost.pdf [5 Mb] (cкачувань: 27).

Дорогі читачі!

Шпальти ІВ "Єдність" – віддзеркалення реального життя освітянської родини та студентства столиці. Вони завжди відкриті для ваших новин. Разом радіємо перемогам, поділяємо турботи і вирішуємо проблемні питання. Пишіть, телефонуйте, приходьте… Ласкаво просимо. Адже саме в єдності наша сила!

 Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці