Авторизація|

"Слово про мого першого вчителя": завершується термін подачі творчих робіт

"Слово про мого першого вчителя": завершується термін подачі творчих робітНаціональний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує всіх бажаючих приєднатися до участі у Всеукраїнському щорічному конкурсі на кращий художній твір «Слово про мого першого вчителя». Розкажіть, яку роль у вашому житті відіграв ваш перший вчитель, словом та думкою вклоніться за його невтомну працю.

На конкурс приймаються творчі роботи різних (епічних, ліричних, драматичних тощо) жанрів, які відображають шану й повагу до вчительської праці.

Літературні твори мають бути новими та написаними державною мовою.

Обсяг роботи – довільний.

Термін подачі робіт для розгляду журі до 15 вересня 2012 року.

Роботи надсилаються на адресу:

НПУ імені М. П. Драгоманова, вул. Пирогова, 9, м. Київ, 01601

Тел. для довідок: (044) 482-31-12,

електронна адреса: slovo2011@ukr.net

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

11.листопада

ІВ "Єдність" №7 2019р.

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці