Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Менше амбіцій – більше конструктиву

21 лютого 2012,Публікації » Новини

Менше амбіцій – більше конструктиву
У такому налаштуванні 21 лютого 2012 року пройшла зустріч робочої групи з доопрацювання проекту Закону «Про вищу освіту» з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим. До участі в дискусії долучилися народні депутати, серед яких голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максим Луцький та представник Президента України у ВР Юрій Мірошниченко, ректорський корпус, представники профспілкових організацій і студентського самоврядування.

Голова робочої групи Михайло Згуровський у форматі презентації продемонстрував присутнім експертні напрацювання, що базувалися на 12 основних позиціях реформи вищої освіти. Серед них і розмежування функцій держави та ВНЗ, і рівний доступ до освітніх послуг та ресурсів вишу, і соціально-економічний захист науково-педагогічних працівників та студентства. Михайло Захарович поінформував, що робоча група опрацювала 3 тисячі пропозицій від більше ніж 100 установ і великої кількості фахівців у галузі освіти, науки, державного управління та бізнесу. У результаті узгодження пропозицій і критичних зауважень 67 із 71 статей урядового законопроекту «Про вищу освіту» потерпіли зміни.

Після обговорення стратегічного бачення вищої освіти всіма учасниками наради чільник Уряду Микола Азаров попросив громадськість і фахівців галузі «Освіта», у тому числі і представників профільного міністерства, долучитися до завершального етапу підготовки цього важливого документу. Адже через два тижні доопрацьований законопроект має бути поданий до Кабінету Міністрів України для проведення відповідної експертизи.

Прес-служба КМОППОіНУ

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці