Авторизація|

Щиро вітаємо освітян і учнів Ліцею міжнародних відносин № 51 з 20-річчям!

Щиро вітаємо освітян і учнів Ліцею міжнародних відносин № 51 з 20-річчям!Свято з нагоди 20-річчя Ліцею міжнародних відносин № 51 відбудеться сьогодні, 29 лютого 2012 року о 14.30 в приміщенні Театру юного глядача на Липках за адресою: вул. Липська, 15.

Ліцей міжнародних відносин № 51, заснований у 1991-1992 навчальному році, є правонаступником  спеціалізованої школи № 51, історія якої  починається з 1919.

У ліцеї навчається 917 учнів. Структура включає три ступені:

I ступінь – початкова школа (1-4 класи);

II ступінь – середня школа (5-9 класи), 8-9 класи – допрофільні;

III ступінь – старша школа, ліцей (10-11 класи) – профільні.

Профілі: філологічний (іноземна філологія), історичний, економічний.

У Ліцеї працюють 95 відданих своїй справі, професійно підготовлених учителів, серед яких мають: науковий ступінь кандидата наук – 3 педагоги; вищу кваліфікаційну категорію – 59 вчителів; звання вчитель-методист – 36; звання старший учитель – 15; вчителями ліцею працюють 11 випускників.

Серед працівників ліцею мають почесне звання «Заслужений працівник освіти України» – 1 (директор Ліцею С.М. Шевцова) та звання «Заслужений вчитель України» – 2 (вчитель початкових класів Т.М. Квітко, вчитель англійської мови О.М. Константинова). Нагороджені значком «Відмінники освіти України» – 23 вчителі та знаком «Відмінник столичної освіти» – 2. Грамотами Верховної Ради України нагороджено – 2, Почесною Гамотою Кабінету Міністрів України – 4, Грамотою Міністерства освіти і науки України – 29, Грамотою Головного управління освіти і науки України – 55; Нагороджено знаком «Василя Сухомлинського» – 3 вчителя та знаком «Костянтина Ушинського» – 2 вчителя.

15 педагогів стали переможцями районного та міського конкурсів «Молодий вчитель на Печерську», «Учитель року».

Наказом Головного управління освіти і науки м. Києва від 04.07.2008 р. №218 «Про атестацію та ліцензування навчальних закладів» Ліцей визнаний атестованим з відзнакою.

Заклад освіти закінчили 319 учнів із Золотою та Срібною медалями.

З метою розвитку полікультурних компетенцій учнів налагоджено зв'язки з навчальними закладами Франції, Норвегії, Російської Федерації, Німеччини, що сприяє підвищенню інтелектуального рівня підростаючого покоління в сучасних умовах.

У 1997 році Генеральний директор ЮНЕСКО Федеріко Майор під час офіційного перебування в  Україні вручив сертифікат про приєднання до проекту асоційованих шкіл ЮНЕСКО.

На базі навчального закладу, як асоційованої школи ЮНЕСКО, проводяться міжнародні форуми, конференції, семінари. Педагогічним колективом випущено науково-методичні збірники «Метод проектів – традиції, перспективи, життєві результати» (2003 р.) науково-методичний посібник: «Проектна діяльність у Ліцеї: компетентнісний потенціал. Теорія і практика» (2008 р.) та інші. З листопада 2011 року Ліцею наданий статус експериментальної школи Інституту педагогіки НАПН України.

Авторським колективом Ліцею: О.М. Константиновою, О.Ф. Вигран, С.К. Гербовою, І.Л. Крупською, С.І. Теленковою, Л.Л. Володіною випущено в світ посібник для спеціалізованих шкіл по вивченню англійської мови: «Знайомтесь: США» «Знайомтесь: Велика Британія!» (2002 р.) та посібник для загальноосвітніх шкіл з профільним навчанням «Знайомтесь: Велика Британія!» (2010 р.), що використовуються для викладання курсу країнознавства в Ліцеї, а також в інших навчальних закладах міста (ліцеях, гімназіях, коледжах, університетах).

Щороку випускники Ліцею стають студентами престижних вищих навчальних закладів України та інших країн світу.

Педагогічний колектив нагороджено почесними грамотами: Кабінету Міністрів України «За вагомий внесок у розвиток освіти, творчий підхід до навчання і виховання учнівської молоді»; Міністерства освіти і науки України «За цілеспрямовану роботу й активне утвердження педагогіки толерантності в навчально-виховний процес»; Національної комісії України у справах ЮНЕСКО «За активну участь у міжнародній співпраці України на ниві освіти, науки і культури»; Академії педагогічних наук України.

З 2000 року педагогічний колектив очолює директор, Світлана Михайлівна Шевцова – Заслужений працівник освіти України, кандидат філософських наук. Шевцова С.М. разом із колегами і батьківським колективом доклала багато зусиль, щоб Ліцей став сучасним навчальним закладом. Щорічно учні беруть активну участь і посідають призові місця у Всеукраїнських, районних та міських олімпіадах, захисті науково-дослідних робіт МАН, різноманітних конкурсах.

Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітає педагогічний колектив та учнів Ліцею міжнародних відносин № 51 з нагоди 20-річчя з дня заснування.

Щиро бажаємо вам здоров’я, щастя, добра, творчих злетів і нових звершень у розвитку національної освіти. Успіхів вам, радості та благополуччя!

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці