Святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня

2 березня 2012,Публікації » Новини

Святкові урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня1 березня 2012 року в Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітала столичних освітянок зі святом весни, краси і ніжності – Міжнародним жіночим днем.

Голова КМОППОіНУ Олександр Яцунь виступив зі словами привітань для київських берегинь: «Дорогі жінки, у це надзвичайно романтичне свято прийміть найщиріші слова вдячності за те, що ви з нами, за вашу посмішку, за те душевне тепло, турботу, ласку, які ви даруєте нам так щедро і безкорисливо. Від усієї душі бажаю вам і вашим близьким здоров’я та благополуччя, щастя й радості, великого кохання і здійснення мрій. Низький вам уклін».

До щирих привітань приєдналися заступник начальника Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київради (КМДА) Микола Кучинський, заступник голови Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України Любов Гарбаренко, заступник голови Київської міської ради профспілок Володимир Рижих. Гості свята щиросердно бажали учителям, вихователям, викладачам, профспілковим активістам, усім чарівним жінкам здоров'я, наснаги й родинного щастя, згадували легенди і притчі, декламували ліричні поезії про милих дам.

Приємним продовженням святкового вечора стало урочисте вручення почесних грамот Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України лідерам первинних профспілкових організацій. А найголовнішим подарунком освітянській родині від Київської міської організації Профспілки стала вистава «Швейк» у виконанні Богдана Бенюка та Анатолія Хостiкоєва.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи