Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Учитель року – 2012: Подільський район столиці привітав своїх переможців

Учитель року – 2012: Подільський район столиці привітав своїх переможців22 березня 2012 року в Подільському районі привітали кращих із кращих освітян – лауреатів та призерів I (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2012». Святковий концерт з цієї нагоди проходив у ліцеї № 100 «Поділ».

Серед почесних гостей свята під назвою «Відкритий урок педагогічної майстерності»голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації Петро Матвієнко, заступник голови з гуманітарних питань та охорони здоров’я Валентина Міщенко, начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови Подільської РДА Яна Дацун, начальник управління освіти Подільської РДА Галина Троян, голова Подільської районної в м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Галина Ткач.

Тих, хто все серце віддає дітям, хто вкладає душу в улюблену справу і невтомно доводить свій надзвичайно високий творчий і професійний рівень, щиро й урочисто зі сцени вітали і колеги, і учні, і керівництво. Вдячність, оплески й прекрасні слова шани впродовж святкування отримали переможці та лауреати Подільського районного туру головного освітянського змагання, а саме:

Переможці

• у номінації «українська мова та література» – учитель  гімназії № 34 «Либідь» Кондратенко Галина Олексіївна;

• у номінації «іноземні мови (англійська)» – учитель  гімназії № 34 «Либідь»  Лисенко Тетяна Іванівна;

• у номінації «етика» – учитель Ліцею №100 «Поділ» Бондар Леся Миколаївна;

• у номінації «біологія» – учитель спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» з поглибленим вивченням європейських мов Нескорожена Інна Анатоліївна;

• у номінації «фізична культура» – учитель спеціалізованої школи № 118 «Всесвіт» з поглибленим вивченням європейських  мов Деревянко Руслан Петрович.

Лауреати

у номінації «українська мова та література»

Сінчіневіч Тетяна Анатоліївна, Фінансовий ліцей;

Шифф Оксана Володимирівна, СЗШ №262;

Примаченко Вікторія Вікторівна, романо-германська гімназія №123.

– у номінації «іноземні мови (англійська)»

Бачинська Ірина Андріївна, гімназія № 19 «Межигірська»;

Бец Ольга Григорівна, гімназія №34 «Либідь»;

Даниш Надія Дмитрівна, СШ №118 «Всесвіт».

Під час урочистої церемонії нагородження голова Подільської РДА Петро Матвієнко та начальник управління освіти району Галина Троян вручили учасникам конкурсу квіти, пам’ятні фото, дипломи Подільської районної в місті Києві державної адміністрації та грошові винагороди в розмірі 3000 грн – переможцям і 1000 грн (лауреатам). А найкращі освітяни, у свою чергу, подарували почесному гостю свята символічне вчительське серце.

 

 Прес-служба КМОППОіНУ

 

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці