ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Досить економити на праці вчителя!

Досить економити на праці вчителя!Сьогодні, 27 березня 2012 року, під час проведення семінару-навчання до голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Яцуня звернулися лідери трудових колективів закладів освіти столиці з конкретною вимогою – розпочати активні дії по захисту економічних прав освітян.

Педагоги вкрай невдоволені невиконанням ст. 57 чинного Закону України «Про освіту» та надто повільним розмороженням Єдиної тарифної сітки. У своїх виступах учителі наголошували, що терпець уривається, а суспільне обурення наростає. «Щомісяця недоотримувати 650 грн – це на сьогоднішній день неприпустима річ, тож треба від слів переходити до відстоювання наших законних прав», – наполягав Микола Мартинович Костюк, учитель історії Економіко-правового ліцею Деснянського району.

Близько 300 освітян, які були присутні на заході, підтримали пропозицію надіслати відповідні звернення до ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України. Окрім того, упродовж квітня проводитимуться соціологічні дослідження позиції освітян столиці з нагальних проблемних питань, з результами яких будуть ознайомлені соціальні партнери – представники місцевої та державної влади.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи