У Ліцеї міжнародних відносин проведено відкритий профурок

У Ліцеї міжнародних відносин проведено відкритий профурок11 квітня 2012 року Аліна Миколаївна Соловйова, вчитель історії та кандидат юридичних наук, провела профспілковий урок для учнів 9 класу Ліцею міжнародних відносин №51 Печерського району м. Києва.

На уроці були присутні директор ліцею Світлана Михайлівна Шевцова і голова Печерської районної у м. Києві організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександра Іванівна Баклан.

Аліна Соловйова розповіла учням про основні завдання Київської міської організації Профспілки, зробивши акцент на тому, що сьогодні профспілка є одним із гарантів прав працівників, посередницькою організацією між людьми праці, роботодавцями та державними органами. Вона також зауважила, що бюджетна сфера не може існувати без профспілки, оскільки без неї неможливо повноцінне збереження соціальних стандартів та прав працівників.

За допомогою інтерактивних технологій учитель досить детально ознайомила учнів із діяльністю Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України. Школярі уважно слухали інформацію про те, хто входить до складу первинних профспілкових організацій, скільки членів нараховує КМОППОіНУ, а також дізналися, яким чином здійснюється соціальне партнерство.

Аліна Миколаївна переконала ліцеїстів у тому, що розвиток держави починається насамперед із молодого покоління. Саме тому учні мають бути ерудованими і мати правову культуру. А педагоги повинні навчити школярів добре розуміти свої права, щоб у майбутньому вони могли їх відстоювати і захищати не тільки самостійно, а й згуртовано – за допомогою профспілкової організації.

ОПИТУВАННЯ СПІЛЧАН

04.червня

Лабіринт 2018!

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи