Авторизація|

Сьогодні світ відзначає Міжнародний день театру

27 березня 2009,Публікації » Новини
Сьогодні світ відзначає Міжнародний день театру
Міжнародний день театру відзначається щорічно, починаючи з 1962 року. Свято встановлене у 1961 році у Відні на IX Конгресі Міжнародного інституту театру (International Theatre Institute.
 
Міжнародний інститут театру - це міжнародна театральна організація, встановлена ЮНЕСКО у 1948 році в Празі. Сприяє встановленню контакту між театрами різних країн і обміну інформацією. Об'єднує національні центри у 100 країнах світу.
 
Щороку Міжнародний інститут театру пропонує відомому театральному діячу звернутися до світової громадськості з певним посланням, міжнародним зверненням. Перше таке послання було написане у 1962 році Жаном Кокто (Jean Cocteau), французьким письменником, сценаристом, режисером театру і кіно.


У 2008 році така місія була покладена на відомого канадського театрального режисера Робера Лепажа (Robert Lepage), який розповів про те, що не варто побоюватися наступу технологій на театральні підмостки. "Технологія лежить в основі театру, її не треба боятися, на неї потрібно опиратися. Збереження і виживання театрального мистецтва залежить від його здатності видозмінюватися, використовуючи нові інструменти і нову мову", - йшлося у посланні.


В Україні традиційно з нагоди Міжнародного дня театру проводяться театральні фестивалі, нагороджуються художні колективи, театри показують свої найкращі спектаклі.


Слово "театр" походить від грецького "theatron" - місце для видовищ. Театр - це вид мистецтва, а також будівля, призначена для представлення драматичних творів перед публікою.


По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці