Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Вітаємо випускників зі святом останнього дзвоника!

Вітаємо випускників зі святом останнього дзвоника!Заняття в 11-х класах завершаться вже 3 травня. 12 травня 16 365 випускників ЗНЗ Києва отримають атестат про повну загальну середню освіту. Учні 9-х класів завершать навчання 11 травня, а 1 червня їм вручать документи про загальну середню освіту. Інші школярі підуть на літні канікули з 25 травня 2012 року.

Серед випускників 11-х класів 1 298 учнів є претендентами на нагородження Золотими (914 учнів) та Срібними (384 учні) медалями.

Окрім того, державна підсумкова атестація випускників 11-х класів триватиме з 4 до 11 травня з таких предметів: українська мова, профільний предмет, предмет за вибором учня.

Загалом сесія ЗНО розпочнеться з 15 травня і триватиме до 7 червня. Цього року до переліку навчальних дисциплін також додано всесвітню історію.

Таким чином, у 2012 році ЗНО буде проводитися з таких предметів і у наступні дати:

• хімія – 15 травня;

• російська мова – 17 травня;

• географія – 19 травня;

• математика – 21 і 22 травня;

• всесвітня історія – 24 травня;

• іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська) – 26 травня;

• українська мова і література – 28 і 29 травня;

• історія України – 31 травня та 1 червня;

• фізика – 5 червня;

• біологія – 7 червня.

За правилами складання зовнішнього незалежного оцінювання, абітурієнт має право складати тести не більше ніж із 4 предметів.

Примітно, що за результатами ЗНО – 2011 року випускники навчальних закладів столиці отримали найкращі результати з української мови і літератури, історії України, математики, фізики, географії та англійської мови.

За даними Українського Центру оцінювання якості освіти, 94 випускники шкіл Києва на зовнішньому незалежному оцінюванні отримали по 200 балів.

За матеріалами

Офіційного сайту ГУОН КМДА

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці