Авторизація|

Будинок учителя відреставрують до Дня працівників освіти

23 квітня 2012,Публікації » Новини

Будинок учителя відреставрують до Дня працівників освітиГолова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження про реставрацію Київського міського будинку учителя.

Роботи з реставрації Будинку учителя відбуватимуться поетапно. Так, цього року відновлять фасади, змінять дворові інженерні мережі, а також приведуть до ладу внутрішній двір, який стане учительським парком.

Київський міський будинок учителя побудовано в 1912 році, а у 1936 році його добудували ще з трьох сторін. Споруда є пам’яткою архітектури, історії, культури, історичного середовища міста національного значення. Протягом 100 років експлуатації зовнішні фасади, внутрішнє оздоблення, мережі, чавунна огорожа та паркова зона морально і технічно застаріли.

Наразі необхідним є ремонт зовнішньої огорожі та її гранітних опор, вхідної групи з облаштуванням прилеглої території. Особливої уваги потребують покрівля – скляний купол, а також модернізація технічних мереж теплового пункту та електрощитової. Крім того, у рамках реставрації у Будинку вчителя впровадять енергозберігаючі технології, а також модернізують конференц-залу.

Фінансування реставраційних робіт буде здійснюватися у відповідності з програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2012 рік. Замовником робіт визначено КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» КМДА. Також відповідно до розпорядження, комунальному комплексному позашкільному навчальному закладу «Київський міський будинок учителя» буде оформлено право користування земельною ділянкою.

Нагадаємо, голова КМДА Олександр Попов під час зустрічі з молодими фахівцями освітньої галузі повідомляв про плани міської влади реконструювати Будинок вчителя до початку 2012-2013 навчального року.

                                                                                                                     За матеріалами 

 офіційного сайту КМДА

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ОГОЛОШЕННЯ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ

ХІІІ звітно-виборна конференція КМОППОіНУ 13 березня 2020 року відбудеться ХІІІ звітно-виборна конференція Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України   ПОРЯДОК ДЕННИЙ Звіт про роботу ради Київської міської організації Профспілки працівників освіти і ...

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

29.січня

Ювіляри 01.20

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці