Авторизация| Регистрация
ПРАЦЮЄМО НАД ЗАКОНОПРОЕКТОМ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СТАТУСУ ПЕДАГОГІЧНИХ, НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ЧЕКАЄМО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ ЗА АДРЕСОЮ org.kiev.profspilka@gmail.com ЧИ НА FACEBOOK https://www.facebook.com/osvityany/

Переможний футбольний фінал

28 квітня 2012,Новини, Вища освіта

Переможний футбольний фінал27 квітня 2012 року відбулися фінальні змагання з футболу серед студентських команд,  організовані Студентською профспілковою асоціацією м. Києва та Фан-клубом ФК «Динамо» (Київ) з нагоди 85-річчя заснування футбольного клубу.

За почесне ІІІ місце у фіналі змагалися команди Київського національного університету технології та дизайну та НТУУ «Київський політехнічний інститут». Основний час закінчився з рахунком 1:1. Тож долю команд вирішила серія пенальті, у якій фортуна посміхнулася команді КНУТД – 5:4 на користь легпромівців.

ІІ місце у чесному, напруженому бою посіла команда Національного університету харчових технологій. А злагоджена гра, спортивна майстерність та командний дух допомогли юнакам НПУ імені М.П. Драгоманова отримати переможне І місце. Остаточний рахунок за основним часом – 0:0, а за післяматчевими пенальті – 5:4.

Найбільш урочистим моментом турніру стало нагородження переможців. Кубок, м’ячі, пам’ятні подарунки футболісти отримали із рук почесного гостя турніру – президента футбольного клубу «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса.

Свято спорту та запалу закінчилося. Золотавий кубок знайшов свого героя, а яскраві моменти надовго залишаться у пам’яті учасників.

Результати футбольного турніру:

– 1 місце – Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова;

– 2 місце – Національний університет харчових технологій;

– 3 місце – Київський національний університет технології та дизайну;

– 4 місце – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

 

 

Спецкор СПА

Більше фото на Facebook
Більше фото на Facebook

По темі:Добавить комментарий

Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2018

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я Виплата пенсії особам, яким призначено пенсію відповідно до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” в період роботи

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці