Авторизація|

Святкування Дня Перемоги

10 травня 2012,Публікації » Новини

Святкування Дня Перемоги9 травня з нагоди Дня Перемоги відбулося вшанування пам’яті загиблих солдатів у Великій Вітчизняній війні. Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України долучилася до відзначення 67-ї річниці Перемоги.

Олександр Михайлович Яцунь, голова КМОППОіНУ, Олена Олександрівна Геведзе, заступник голови КМОППОіНУ, Олександр Миколайович Трофименко, заступник голови КМОППОіНУ, Максим Щеглюк, заступник голови профорганізації студентів КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Анатолій Степанович Ваколюк, голова профорганізації студентів КНУБА, Олександр Гаврилюк, заступник голови профорганізації студентів КНУБА, Андрій Юрійович Гаврушкевич, голова профорганізації студентів НТУУ "КПІ" та Станіслав Григорович Цибін, голова профорганізації студентів НПУ імені М.П. Драгоманова поклали квіти до Могили Невідомого Солдата в Парку Слави та вшанували хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя за рідну землю, хто без вагань йшов у бій і хто назавжди залишиться в пам’яті нащадків.

Вони поспілкувалися з ветеранами, які розповіли про тяжкі життєві випробування, численні втрати, воєнні та повоєнні роки.

День Перемоги – це пам’ять про тих, хто заплатив високу ціну за сьогоднішній мир і надав можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

По темі:Інформація
Користувачі в групі Відвідувачі, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2019

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ:

Коментар до рішення Конституційного Суду України щодо віку для виходу на пенсію за вислугу років Щодо доплати за перевірку зошитів в підготовчому класі та підвищення посадових окладів Про здійснення відеозйомки та аудіозаписів у навчальному закладі Особливості застосування до працівників дисциплінарних стягнень Щодо атестації педагогічних працівників ДНЗ, які працюють не за фахом Про зміну умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці Встановлення випробування працівникові Щодо проходження працівниками профілактичних медичних оглядів в приватних закладах охорони здоров’я

БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК:

Про зміни в Порядку ведення касових операці